Biz İngiltere merkezli, 30 kişilik bir eğitimci kadrosundan oluşan, ONLINE Sanat, Bilim, Teknoloji eğitimleri veren bir okuluz. En küçük yaş sınırımız 2,5.

Birebir (Özel) dersler için demo şartımız var. Öncelikli olarak başvuran kişinin, ana sayfada büyük harflerle yer alan HAYDİ TANIŞALIM butonuna basarak demo talebinde bulunmasını rica ediyoruz. Demo sonrası online atölye için hazırbulunuşluğa göre karar verilip, karşılıklı memnuniyeti temel alarak atölyelerimizi vermeye başlıyoruz.

Görsel Sanatlar Alanının tüm dalları, Bilim atölyesi, Felsefe atölyesi, Teknoloji ve Kodlama atölyeleri, Satranç, Stop Motion, Yoga atölyeleri yer almaktadır. Bu atölyelerin bir kısmı yetişkinler içinde verilmektedir. 

Özel ve grup atölyeleri olarak ayrılmaktadır.

Türkiye’de yaşayan aileler için hazırlanıldı bu yanıt. Tüm ücretler hesabınızdan TL karşılığı alınacaktır. İngiltere merkezli bir kurum olduğumuzdan STERLİN olarak ücretlendirmek durumundayız.

Ücretler demo sonrası katılımcı ile paylaşılıyor. Grup atölyeleri ise web sayfamızda yayınlanmaktadır.

Çocuğunuzun yaşına göre atölyelerimizi ayrıştırıp, kategoriler halinde Qbicart Öğrenme başlığı altında yayınladık efendim.

Hayır, Biz Çevrimiçi bir okuluz. Pandemi sonrası da bu sistemimiz değişmeyecektir. Katılımcılarımız dünya üzerinde farklı noktalarda yaşamaktadırlar. Çevrimiçi atölyeler yürütmenin verimliliği ile tanışanlardanız.

Yayınladığımız her atölyenin içinde malzeme bilgisi yer almaktadır.

Yayınladığımız ücretsiz atölyelerin hemen altında ücretsiz bilet al seçeneğinden girip biletinizi alırsanız, yazdığınız e-maile davet linki e-mail gönderilecektir.

Bize Yazın 
qbicartt@gmail.com