Sanat Tarihi Resim ve Kolaj Atölyesi

Sanat farkındalığını önemseyen bir oluşum olarak, elbette yalnızca çocuklarla değil aynı zamanda yetişkinler diye tanımladığımız büyük çocuklarla da buluşuyoruz. Çocukken sanat deneyimi yaşama fırsatı bulamamış, yetişkinliğe kadar sanatla iç içe olup çalışma temposunda sanata zaman ayıramamış, kendi yaratıcılığını keşfetmek için heyecan duyan, kendisine zaman ayırmak isteyen, sanat kültürü ve entellektüel donanımına yeni bir tat katmak isteyen tüm ilgili tüm yetişkinler, anne-babalar ile buluşuyoruz!

Desen ve Yağlı Boya Atölyesi

Kendisine zaman ayırmak isteyen, sanat kültürü ve entellektüel donanımına yeni bir tat katmak isteyen tüm ilgili tüm yetişkinler, anne-babalar ile buluşuyoruz!

Düzenli Online Buluşma

Zoom üzerinden 90 dakikalık bir sanat yolculuğuna çıkıyoruz. 

Ses Getiren Eserler

Dünya üzerinde ürettikleri ve radikal çıkışları ile sanat tarihine ismini yazmış isimleri eseriyle birlikte yeniden ele alıyoruz. 

Sadece Kendi Yorumumuz

İlk 30 dk sanatçıların hayatlarından, ürettikleri eserlerden, toplumdaki yeri ve öneminden bahsederken geri kalan 60 dk ise uygulamalı olarak birlikte belirlediğimiz bir eserini kendi perspektifimizden en ilkel boyutuyla yeniden yorumluyoruz.