Ekibimiz atölyeleri türkçe ya da ingilizce gerçekleştirebilecek uzmanlığa sahip. Atölye gerçekleşmeden önce talebinizi belirtmeniz yeterli.

Atölyelerimiz online, yüz yüze, bireysel ve grup dersleri olarak gerçekleştirilebiliyor. Web sitemizde programlar başlığı altında atölye seçeneklerini görebileceğiniz gibi aylık yayınladığımız takvim üzerinden gerçekleşecek atölyeleri görebilirsiniz. Bireysel katılmak istediğiniz dersler için demo ders talebi oluşturabilirsiniz.

Farklı branşlarda farklı yaş grupları için hazırladığımız atölye programlarının duyurusunu program hakkında kısa bir bilgi vererek paylaşıyoruz. Atölyede yaptıklarımızı Qbicart instagram hesabımızda da yayınlıyoruz. Bizi takip ederek atölyelerde yaptıklarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hangi ülkede yaşıyorsanız hesabınızdan o ülkenin kuruyla ödeme alınmaktadır. İngiltere merkezli bir kurum olduğumuz için sterlin cinsinden satış yapabiliyoruz.

Birebir gerçekleştirdiğimiz dersler için ücret bilgisini demo dersimiz gerçekleştikten sonra paylaşıyoruz. Grup derslerimiz ve müze atölyelerimizin ücret bilgileri web sayfamızda biletli bir şekilde yayınlanmaktadır.

Web sitemizde programlar başlığı altında farklı yaş grupları için uygun atölye seçeneklerini bulabilirsiniz.

Atölye duyurularımızı yaparken malzeme bilgisi de veriyoruz.

Birebir gerçekleştirdiğimiz dersler için ücretsiz demo derse katılmış olma koşulumuz var. Öncelikli olarak başvuran kişinin, ana sayfada bulunan “DEMO” butonuna tıklayarak demo ders formu doldurmanızı rica ediyoruz. Demo dersimiz sonrası kişinin hazır olmasını dikkate alarak, karşılıklı memnuniyet ve faydayı temel aldığımız atölyelerimizi gerçekleştirmeye başlıyoruz.

Sanatçı Olacak Çocuk sayfamıza tıklayarak atölyelerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Evet, Qbicart bünyesinde hem yurtiçi hem de yurtdışı yüz yüze atölyeler de gerçekleştirmekteyiz. Yüz yüze atölyeler sayfamızı ziyaret ederek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.