Qbicart atölyeleri talebe göre değişmektedir. Sunduğumuz eğitimlerin tamamı hem Türkçe hem de ingilizce verebilecek zengin bir Eğitmen kadrosuna sahibiz.

Çevrimiçi atölyeler yürütmenin verimliliği ile tanışanlardan olsak da Ekim 2021 itibariyle Dünya üzerinde birçok ülke ve şehirde yüz yüze grup atölyelerine başlıyoruz. Online atölyelerimiz için paralel her zaman birçok atölye seçkisi sunulacaktır.

Görsel Sanatlar Alanının tüm dalları, Bilim atölyesi, Felsefe atölyesi, Teknoloji ve Kodlama atölyeleri, Satranç, Stop Motion, Çizgi Roman atölyeleri, Online Müze atölyeleri, Yoga atölyeleri vb birçok atölyeler yer almaktadır. Bu atölyelerin bir kısmı yetişkinler içinde verilmektedir. Özel ve grup atölyeleri olarak ayrılmaktadır.

Bu yanıt: Türkiye’de yaşayan aileler için hazırlanılmıştır. Yapacağınız bir ödemede hesabınızdan Türk Lirası karşılığı alınacaktır. İngiltere merkezli bir kurum olduğumuz için Sterlin olarak ücretlendirmek durumundayız.

Ücretler demo sonrası katılımcı ile paylaşılıyor. Grup atölyeleri ise web sayfamızda yayınlanmaktadır.

Yayınladığımız tüm atölyelerin hemen altında BİLET AL butonuna tıklayıp biletinizi alırsanız, yazdığınız e-maile davet linki atölye başlamadan 6 SAAT önce e-mailenecektir.

Çocuğunuzun yaşına göre atölyelerimizi ayrıştırıp, seçenekler halinde Qbicart Öğrenme başlığı altında yayınladık efendim.

Yayınladığımız her atölyenin içinde malzeme bilgisi yer almaktadır.

Biz İngiltere merkezli, 40 kişilik bir sanatçı, eğitmen, uzman kadrosundan oluşan, ONLINE Sanat, Bilim, Teknoloji eğitimleri veren bir Okuluz. 2,5 yaş ve üzeri her yaşa yönelik yüz yüze atölyelerimiz ve online atölyelerimiz olarak yer almaktadır.

Birebir (Özel) dersler için demo şartımız var. Öncelikli olarak başvuran kişinin, ana sayfada büyük harflerle yer alan Haydi Tanışalım butonuna basarak demo talebinde bulunmasını rica ediyoruz. Demo sonrası online atölye için hazırbulunuşluğa göre karar verilip, karşılıklı memnuniyeti temel alarak atölyelerimizi vermeye başlıyoruz.