Qbicart Ücretsiz Tanıtım Atölyeleri

Qbicart’ta yer alan; Sanatçı Olacak Çocuk Türkçe, Sanatçı Olacak Çocuk İngilizce, Kuşlar, Sinema ve Film, Sihirli Hamur, Bir Kültür Bir Teknik (Yetişkin) atölyelerine kayıt yaptırmadan önce ücretsiz gerçekleşen tanıtım atölyesine girmek ister misiniz?

1-4 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Qbicart tanıtım atölyelerimiz için kaydınızı sayfada yer alan Google Form üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Tanıtım buluşması sonrası sizi aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Tüm atölye biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

ballons
Çocuklar İçin -3 Ekim Saat: 19.30 (TR)

Kuşlar Atölyesi
(5-7 Yaş)

Bir düşünün kaç tane kuş biliyorsunuz? Çocuklar, kuşlar çevrimiçi sanat atölyesinde ülkemizde yaşayan kuşların hemen hepsini tanıma fırsatı bulacak.

ballons
Çocuklar İçin -2 Ekim Saat: 19.00 (TR)

Çocuklarla Sinema ve Film (7-9 Yaş)

Sinemayı çocuklara daha yakından tanıtmak, iletişim ve sanat anlayışının önemini kavratmak üzere çevrimiçi sinema ve film atölyesinde buluşuyoruz.

ballons
Çocuklar İçin - 1-3 Ekim (3 seans)

Sanatçı Olacak Çocuk
(5-8 Yaş | 6-9 Yaş)

Bu atölyemizi, çocukların sanat yolculuğunu deneyimlemesini, sorgulamasını ve ifade etmesini sağlamak üzere sizlere sunmaya başladık.

ballons
Çocuklar için -4 Ekim Saat: 19.00 (TR)

Sihirli Hamur Atölyesi
(5-12 Yaş)

Sihirli Hamur Atölyesi, çocukların çeşitli materyaller kullanarak, tasarım ve sanat odaklı düşünme becerilerini ortaya çıkartıp yaratıcı fikirlerin oluşmasına alan açar.

ballons
Yetişkin -2 Ekim Saat: 20.00 (TR)

Bir Kültür Bir Teknik (Yetişkinler)

Çevrimiçi sanat atölyemizde her hafta farklı bir kültür ve bu kültüre ait bir sanat tekniğini ele alacağız. Sanat dolu deneyimler yaşamaya hazır mısınız?

ballons
For chıldren -2 Ekim Saat: 14.00 (TR)

The Child to Be an Artist (6-9 Ages)

Alanında uzman eğitmenlerimiz ile birlikte Sanatçı Olacak Çocuk programımızı ingilizce olarak çocuklarla buluşturuyoruz. Siz de deneyimlemek ister misiniz?

Qbicart Powered by Developers of Qbicart